» » Що варто знати про автомобільний спорт та автомобілізм

 
 
 

Що варто знати про автомобільний спорт та автомобілізм

Керівника АК «Черкаси» Андрія Яроменка нещодавно обрано офіційним представником Автомобільної федерації України в Черкаській області. Сьогодні він відповідає на найактуальніші запитання від автоспортсменів та автолюбителів.

Що це дає Черкасам та області?
- Бути офіційним представником ФАУ у Черкаській області – це, передусім, велика відповідальність. А ще це великий обсяг роботи по розвитку автомобілізму в області. По суті Автомобільний клуб «Черкаси» став партнером ФАУ. І я розцінюю це як велику довіру ФАУ до нашого клубу.
Також це партнерство свідчить і про те, що перед кожним автомобілістом області тепер розкриваються значно ширші можливості. Це і автомобільний спорт, і безпека дорожнього руху, і правила водіння та навіть автомобільний туризм. Ми ретельно опрацьовуватимемо кожний з напрямків, а також запрошуємо всіх водіїв допомагати нам у цьому. Якщо маєте ідеї по вдосконаленню та розвитку автомобілізму в області, обов’язково повідомляйте.

Як черкаським водіям долучитися до розвитку автомобілізму?
Ми запрошуємо до команди всіх, хто любить автівки, швидкість та має бажання розвиватися в цьому напрямку. Саме для таких черкащан і був відкритий «Аероринг» - місце де можна як тренуватися, так і змагатися. Також плануємо тісно співпрацювати з УДАІ України у Черкаській області, зокрема, у питанні безпеки дорожнього руху. Тому кожному, хто виявить бажання приєднатися до АК «Черкаси» та до ФАУ буде цікаво, адже ви зможете впливати на розвиток автомобілізму.

Долучитися до команди дуже легко – потрібно стати членом ФАУ. Для аналізу наведу приклад європейських країн, де членами місцевих автомобільних федерацій є дев’яносто відсотків всіх водіїв. Тож ми також запрошуємо всіх черкаських автомобілістів у нашу авто родину.

Які ще переваги членства у ФАУ?
Насамперед, це різні знижки. Вже зараз всім, хто став членом ФАУ надається довготривала знижка для «Аерорингу». Також вагомі знижки будуть і від усіх наших партнерів. Це і страхування, і обслуговування на СТО, мийці тощо. Одним словом, всі, хто має картку члена ФАУ отримує значні переваги та бонуси.

Окрім того, бути членом ФАУ важливо для тих, хто бачить себе в автоспорті, наприклад, якщо ви хочете розвиватися в автомобільному суддівстві. А це, до речі, хороша перспектива для професійного росту. Мені б хотілося, щоб на Всеукраїнських чемпіонатах та кубках судили саме черкаські судді. Думаю, що в перспективі це реально, але спершу для цього потрібно стати членом ФАУ.

Також лише члени ФАУ можуть отримати водійську ліцензію, яка дає право ставати учасником різних престижних перегонів.

Наскільки важлива наявність ліцензії для тих, хто хоче розвиватися в автоспорті?
Наявність ліцензії розкриває перед водієм широкі можливості. По-перше, це один із етапів становлення спортсмена. Без ліцензії – ти просто любитель, не спортсмен. До того ж ліцензія дає право для участі у найпрестижніших гонках. Кубки, Чемпіонати, чи будь-які інші змагання без отримання ліцензії неможливі.

Як стати членом ФАУ?
- Для початку треба мати бажання долучитися до нашої великої автомобільної родини. А для того, щоб стати членом ФАУ потрібно зв’язатися із адміністрацією АК «Черкаси» або ж безпосередньо зі мною. Це можна зробити як по телефону +380 67 470 4651, так і в соціальних мережах, або ж написавши мені листа на пошту (andrew-y@ukr.net).шаблоны для dleскачать фильмы

Категорія: Новини