» » Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

 
 
 

Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

Другий етап Національних змагань з автослалому «Мирна країна – єдина Україна» минулих вихідних пройшов у Чигирині. А третій етап наприкінці місяця готується прийняти Сміла.
- У Чигирині змагання відбуваються вже вдруге, торік тут також проходив один з етапів, - розповідає організатор змагань Андрій Яроменко. – Цьогорічний етап відрізняється передусім фігурою. Як і торік, розмістили ми її на бігових доріжках чигиринського стадіону, але додали багато несподіваних для учасників поворотів.
Тож на невеликому та дещо вузькому майданчику автівкам доводилося «крутитися» на 180, а то й на 360 градусів. Деяким пілотам не відразу вдавалося вписувався у повороти.
Сергій Філічкін приїхав у на змагання аж із Кривого Рогу. Про автослалом у Черкаській області довідався ще взимку і вирішив й собі спробувати.
- У нас у місті був слалом і я займав перші місця. А тепер вирішив перевірити свої сили на вищому рівні, - розповідає хлопець. – Витрачаєш гроші, силу, палиш резину, у свій робочий день приїздиш, щоб взяти участь у черкаській серії, але натомість отримуєш багато задоволення. Вражає рівень учасників, особливо київських, які показують дуже хороші результати. Але це свідчить про єдине – потрібно підтягувати власний рівень.
Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

Чигиринщину, де проходив етап, представляв єдиний учасник - 21-річний Сергій Жураковський. Торік на слаломі він був лише в ролі глядача, а цьогоріч навпаки - глядачі вболівали вже за нього.
- Минулого року в мене навіть автомобіля не було, - говорить юнак. – Та за останні півроку я навчився водити і вже змінив три автомобілі.
Змагався хлопець на Жигулях, які до змагань самостійно підготував. А оскільки для нього це перші змагання та ще й на очах земляків, то саме Сергію дали право відкривати змагання та першим виїздити на майданчик.
- Якщо чесно, мені було страшнувато, навіть у піт кинуло, - зізнається юнак.
Але попри відсутність професійних навичок та невелику практику, Сергію Жураковькому вдалося вибороти III місце в класі «задній привід». Першим же у цьому класі став Сергій Гусєв на «Форді».
А єдиною жінкою-учасницею стала Тетяна Маслечко. Хоча, як відзначили організатори, їздила вона не гірше, а то навіть краще від деяких чоловіків. У передньому приводі вдача посміхнулася киянину Олександру Трушу. Наступний етап серії - 29 червня у Смілі.
Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

ФАУ відзначила наших переможців
Автомобільна федерація України відзначила переможців минулорічної серії Національних змагань з автомобільного слалому, та визначила черкаські перегони кращим автослаломним заходом 2013 року!
Стильні кубки переможцям вручили під час перегонів у Чигирині. «Кращих автоспортсменів торішньої серії наш автомобільний клуб «Черкаси» уже відзначав, а тепер вони мають ще й кубки від федерації. Як для минулорічних переможців, так і для решти учасників таке визнання має стати стимулом під час цьогорічної серії», - зазначає керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко. Також він нагадує, що III етап Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» 29 червня прийматиме Сміла.
Автомобільний слалом вдруге сколихнув Чигирин!

Сміла вже чекає на свято швидкості
III етап Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» 29 червня приймає Сміла. Місце проведення - перехрестя вул. Леніна – Свердлова. Тренувальні заїзди розпочинаємо о 12. 00, офіційне відкриття – 15. 00.
- Сміла – це взагалі місто, де давно полюбили автомобільний слалом, - переконаний керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко. – Адже минулого року там проходило аж кілька змагань. Окрім етапу Національних змагань, у Смілі по-особливому відзначили ще й день автомобіліста. Місцеві жителі влаштували змагання з автослалому, на яке запросили і наш клуб. Тож, сподіваюся, що III етап цьогорічної серії пройде яскраво та запам’ятається як учасникам, так і глядачам.шаблоны для dleскачать фильмы

Категорія: Новини